Menu
Akcja promocyjna Kolei Śląskich
czerwiec - wrzesień 2018
 
Od czerwca do 30 września 2018 roku Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie uczestniczy w akcji Kolei Śląskich "Kolej na Muzea". W tym okresie wszyscy zwiedzający, którzy okażą ważny bilet Kolei Śląskich, mogą zakupić bilety na wystawy MGS w obniżonej o 20% cenie. 
 
Pomysł na połączenie oferty muzealnej i galeryjnej z biletem kolejowym narodził się już w ubiegłym roku. Wówczas Koleje Śląskie wspólnie z Muzeum Śląskim uruchomiły akcję „Kolej na Muzeum”, dzięki której można było korzystać z oferty muzealnej w niższej cenie. Akcja spotkała się z ciepłym przyjęciem, stąd też  kontynuacja na dużo większą skalę.

Tym razem tańsze wejściówki oferuje aż 28 obiektów. Bilet ze zniżką będzie mógł nabyć każdy, kto pokaże kasjerowi w muzeum ważny bilet Kolei Śląskich, obejmujący miejscowość, w której znajduje się dana placówka. Nie wszystkie wystawy i ekspozycje są objęte promocją, dlatego o szczegóły zniżek należy pytać oddzielnie w każdym obiekcie.

Szczegóły projektu oraz lista muzeów objętych akcją dostępne na stronie www.kolejeslaskie.com. Promocja obowiązuje w dniu ważności biletu Kolei Śląskich.
Dotyczy wszystkich posiadaczy biletów Kolei Śląskich podróżujących w relacjach obejmujących miasta, w których działają muzea uczestniczące w akcji.

 
Box 1

Miejska Galeria Sztuki

Al. Najświętszej Maryi Panny 64

42-200 Częstochowa

wystawy czynne
od wtorku do piątku
w godz. 10.30 - 18.00

w soboty i niedziele
w godz. 12.00 - 19.00 

Biuro i dział merytoryczny:

8.00 – 15.00
wtorek 8.00 – 16.30
tel. (34) 324 60 57
e-mail: info@galeria.czest.pl

Newsletter