Menu

Miejska Galeria Sztuki - dane teleadresowe:
Adres:

Al. Najświętszej Maryi Panny 64
42-200 Częstochowa
Kasa galerii MGS/kina OKF:
tel. 34 324 22 40
e-mail: kasa@galeria.czest.pl
Sekretariat:

tel./fax 34 324 60 57
e-mail: info@galeria.czest.pl
NIP:
573-010-64-98                    

REGON: 000769960
Numer konta: 50 1030 1104 0000 0000 9324 5000

Kontakt z administracją i działami merytorycznymi: 
8.00 – 15.00; wtorek: 8.00 – 16.30

         Anna Paleczek - Szumlas – p.o.dyrektora
tel. (34) 324 60 57

e-mail: dyrektor@galeria.czest.pl 

Katarzyna Ulfik  główny księgowy
tel. (34) 324 60 57
e-mail: kulfik@galeria.czest.pl

 

Malwina Sławińska - sekretariat
tel. / fax.  (34) 324 60 57
e-mail: info@galeria.czest.pl

 Barbara Szyc – kierownik Działu Realizacji Wystaw i Edukcji Plastycznej
tel.: (34) 324 55 81
e-mail: bszyc@galeria.czest.pl

dr Barbara Major – kurator wystaw
tel. (34) 324 55 81
e-mail: bmajor@galeria.czest.pl

Tomasz Man – kierownik działu MWiUO
tel. (34) 324 55 81
e-mail: tman@galeria.czest.pl

Szymon Grzyb – kierownik działu TODOiM
tel. (34) 324 60 57
e-mail: sgrzyb@galeria.czest.pl

Joanna Matyja – promocja, kurator wystaw
tel. (34) 324 55 81
e-mail: jmatyja@galeria.czest.pl

Agnieszka Forkasiewicz - projektowanie graficzne
tel. (34) 324 55 81
e-mail: aforkasiewicz@galeria.czest.pl

Robert Jodłowski - kontakty z mediami
tel. (34) 324 55 81
rjodlowski@galeria.czest.pl


Ośrodek Kultury Filmowej
tel.: (34) 324-60-58
e-mail: okf@okf.czest.pl

www.okf.czest.pl

Iwona Kwincińska - kierownik OKF
tel. (34) 324 60 58
e-mail: ikwincinska@okf.czest.pl

           Małgorzata Stasikowska-Lis - st. specjalista ds. filmu
tel. (34) 324 60 58
e-mail: mstasikowska-lis@okf.czest.pl

  Artur Lecybil - specjalista ds. edukacji filmowej
tel. (34) 324 60 58
e-mail: alecybil@okf.czest.pl 

 

Box 1

Miejska Galeria Sztuki

Al. Najświętszej Maryi Panny 64

42-200 Częstochowa

wystawy czynne
od wtorku do piątku
w godz. 10.30 - 18.00

w soboty i niedziele
w godz. 12.00 - 19.00 

Biuro i dział merytoryczny:

8.00 – 15.00
wtorek 8.00 – 16.30
tel. (34) 324 60 57
e-mail: info@galeria.czest.pl

Newsletter